MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
7.30, 11.00, 18.00
w kaplicy 9.15

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
7.00, 18.00
w kaplicy środa 17.00

SPOWIEDŹ
pół godziny przed każdą
Mszą świętą

ODPUST PARAFIALNY
8 września
/święto Narodzenia NMP/
i niedziela po 8 września

Odwiedzin strony:

Obecnie na stronie:

15 maj - IV niedziela wielkanocna

 

Msze święte są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, codziennie o 17.30 nabożeństwo majowe.

 

 

 

Z racji trzeciej niedzieli miesiąca składka inwestycyjna zbierana przez członków Rady Parafialnej. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

 

 

Poniedziałek – święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika.

 

 

W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Rady Parafialnej.

 

 

20 maja trzeci piątek miesiąca – dzień modlitw za zmarłych wypominanych w naszym kościele i kaplicy. O godz. 17.00 wypominki, koronka do Bożego Miłosierdzia, nabożeństwo majowe i Msza święta w intencji wypominanych.

 

Już dziś informujemy, że w ostatni weekend maja 27 – 28 w naszym sanktuarium będą się odbywały XIV Dni Kultury Chrześcijańskiej. 27 maja w piątek prezentacje Kół Gospodyń i zespołów ludowych. A 28 maja w sobotę konkurs poezji i piosenki dla dzieci i młodzieży. Szczególnie zachęcamy wszystkich do udziału w koncercie, który rozpocznie sobotni konkurs. Tym razem będzie to koncert rockowy. Wystąpi formacja LEAF – a więc mocniejsze uderzenie. Początek koncertu w sobotę 28 maja o godz. 9.30. Szczegóły na plakatach i naszej stronie internetowej, gdzie znajdziemy krótki opis tej grupy oraz możemy posłuchać niektórych ich utworów.

 

 

 

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” dzisiaj między innymi: rozmowa z Sarą Bartoli – dziewczynką, która zmieniła przebieg zamachu na papieża Jana Pawła II i o tym, co ma Miłosierdzie Boże do owczego sera.

 

 

 

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy świętych można znaleźć na naszej stronie internetowej.

 

 
    statystyka