15 maj - IV niedziela wielkanocna

Msze święte są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, codziennie o 17.30 nabożeństwo majowe.

Z racji trzeciej niedzieli miesiąca składka inwestycyjna zbierana przez członków Rady Parafialnej. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Poniedziałek – święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika.

W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Rady Parafialnej.

20 maja trzeci piątek miesiąca – dzień modlitw za zmarłych wypominanych w naszym kościele i kaplicy. O godz. 17.00 wypominki, koronka do Bożego Miłosierdzia, nabożeństwo majowe i Msza święta w intencji wypominanych.

Już dziś informujemy, że w ostatni weekend maja 27 – 28 w naszym sanktuarium będą się odbywały XIV Dni Kultury Chrześcijańskiej. 27 maja w piątek prezentacje Kół Gospodyń i zespołów ludowych. A 28 maja w sobotę konkurs poezji i piosenki dla dzieci i młodzieży. Szczególnie zachęcamy wszystkich do udziału w koncercie, który rozpocznie sobotni konkurs. Tym razem będzie to koncert rockowy. Wystąpi formacja LEAF – a więc mocniejsze uderzenie. Początek koncertu w sobotę 28 maja o godz. 9.30. Szczegóły na plakatach i naszej stronie internetowej, gdzie znajdziemy krótki opis tej grupy oraz możemy posłuchać niektórych ich utworów.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” dzisiaj między innymi: rozmowa z Sarą Bartoli – dziewczynką, która zmieniła przebieg zamachu na papieża Jana Pawła II i o tym, co ma Miłosierdzie Boże do owczego sera.

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy świętych można znaleźć na naszej stronie internetowej.