15 styczeń 2012 - II niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 17.00, w Czyżówce o godz. 9.15, o godz. 7.00 godzinki, a o godz. 16.30 nieszpory.

Dzisiaj zapowiadana składka inwestycyjna. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

Wtorek  - wspomnienie św. Antoniego, opata.

Czwartek - wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

Piątek - jest to trzeci piątek miesiąca, czyli nasze modlitwy za zmarłych – o godz. 16.30 wypominki i o godz. 17.00 Msza św.

Sobota - wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

Również w sobotę wypada Dzień Babci – wszystkim babciom składamy serdeczne życzenia. W niedzielę natomiast Dzień Dziadka, a więc i dziadkom składamy życzenia.

18 stycznia (środa) o godz. 18.00 odbędzie się Druga Pielgrzymka Przedsiębiorców naszego regionu, na którą zapraszają kustosz naszego sanktuarium ks. Piotr Miszczyk i Prezes Chrzanowskiej Izby Gospodarczej pan Stefan Adamczyk.

W tym tygodniu spotkania młodzieży gimnazjalnej przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędą się: w Płokach na plebanii we wtorek – klasa I i II o godz. 17.30, klasa III o godz. 18.00; w Czyżówce w kaplicy w środę – klasa I i II o godz. 16.30, klasa III o godz. 17.00. Wszyscy przynoszą swoje indeksy.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” między innymi: jak ojciec Knabit przygotowuje się na koniec świata i o tysiącach studentów wybierających katolickie uczelnie wyższe w niekatolickich krajach Azji i Afryki .