MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
7.30, 11.00, 18.00
w kaplicy 9.15

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
7.00, 18.00
w kaplicy środa 17.00

SPOWIEDŹ
pół godziny przed każdą
Mszą świętą

ODPUST PARAFIALNY
8 września
/święto Narodzenia NMP/
i niedziela po 8 września

Odwiedzin strony:

Obecnie na stronie:

17 czerwiec 2012 r. - XI niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, codziennie o 17.30 nabożeństwo czerwcowe.

 

Dzisiaj składka inwestycyjna. Przypominamy, że zgodnie z zapowiedzią zbierana jest ona w sanktuarium i w kaplicy oraz po domach Płok i Czyżówki. Składka ta przeznaczona jest na nasz wkład własny do kosztów remontu schodów. W związku z nieprzewidzianym poszerzeniem zakresu prac – o czym informowaliśmy wcześniej – koszty te wzrosły. Przypominamy, że ten nasz wkład wynosi teraz 85 tys. zł. – 50 tys. zł. mamy już na koncie, a potrzebujemy zebrać 35 tys. zł. Liczymy na zrozumienie i pomoc, nie tylko naszych parafian. Pieniądze można wpłacać na nasze konto parafialne, którego numer jest na naszej stronie internetowej. Informujemy jednocześnie, że w ramach tego remontu, obok schodów do sanktuarium, rozpoczęła się generalna przebudowa schodów prowadzących bezpośrednio do kościoła – szczegóły tych prac możemy obserwować na zdjęciach zamieszczanych na naszej stronie internetowej.

 

W tym tygodniu:


Dziś – uroczystości odpustowe w kościele Księży Salwatorianów w Trzebini - suma odpustowa o godz. 11.30.

 

Czwartek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

 

Sobota – dzień Ojca. Składamy Im najserdeczniejsze życzenia:

błogosławieństwa Bożego i opieki św. Józefa w tym jakże trudnym i odpowiedzialnym powołaniu ojca, radości i zadowolenia z dzieci.

 

Niedziela – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Uroczystości

odpustowe w kościele świętych Piotra i Pawła w Trzebini – suma odpustowa o godz. 11.00.

 

Pragniemy poinformować, że zakończyły się tegoroczne przygotowania młodzieży gimnazjalnej do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Prosimy rodziców o zainteresowanie się, czy ich dzieci oddały indeksy kandydata do bierzmowania i zaliczyły rok przygotowań.

 

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” między innymi wielki kompozytor Wojciech Kilar mówi o łasce wiary, o wielkiej miłości do żony oraz o wdzięczności Bogu za życie; oraz syn opowiada o swojej świętej mamie, kanonizowanej w roku 2004 Joannie Beretcie – Molli.

 

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej.

 

 
    statystyka