MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
7.30, 11.00, 18.00
w kaplicy 9.15

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
7.00, 18.00
w kaplicy środa 17.00

SPOWIEDŹ
pół godziny przed każdą
Mszą świętą

ODPUST PARAFIALNY
8 września
/święto Narodzenia NMP/
i niedziela po 8 września

Odwiedzin strony:

Obecnie na stronie:

19 sierpień 2012 r. - XX niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, a o godz. 17.30 Nieszpory.

 

Dzisiaj również składka inwestycyjna. Bóg zapłać za każdą ofiarę. Przy okazji składek inwestycyjnych – przez najbliższe miesiące – prosimy o coroczne ofiary na utrzymanie cmentarza. Prosimy również o troskę nad grobami zmarłych.

 

W tym tygodniu:

 

Poniedziałek – wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.

 

Wtorek – wspomnienie św. Piusa X, papieża.

 

Środa – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej.

 

Piątek – święto św. Bartłomieja, Apostoła.

 

Sobota – w godzinach południowych będziemy gościć w naszym sanktuarium Pieszą Pielgrzymkę z Żywca na Jasną Górę – pielgrzymów polecamy naszej modlitewnej pamięci.

 

Niedziela – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – na każdej Mszy św. odnowienie Aktu Zawierzenia Narodu Polskiego Matce Bożej.

 

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej. Na stronie tej prezentujemy również najnowsze zdjęcia z ukończonego już remontu schodów sanktuaryjnych i placu przed świątynią wraz ze schodami do kościoła.

 

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” między innymi o epokowym, wspólnym orędziu Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego i Kościoła Katolickiego w Polsce wzywającym do pojednania; oraz wyznanie młodego apostaty, który trzy lata temu „formalnym aktem” wystąpił z Kościoła, a teraz postanowił do niego wrócić. Przypominamy jednocześnie, że w zakrystii można nabyć kalendarze na 2013 r. z okazji 30 – lecia koronacji naszej cudami słynącej ikony Matki Bożej – warto go kupić już teraz, gdyż po odpuście prawdopodobnie będzie już niedostępny, a kalendarz ten to zarazem „cegiełka” na rzecz prowadzonych inwestycji.

 
    statystyka