MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
7.30, 11.00, 18.00
w kaplicy 9.15

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
7.00, 18.00
w kaplicy środa 17.00

SPOWIEDŹ
pół godziny przed każdą
Mszą świętą

ODPUST PARAFIALNY
8 września
/święto Narodzenia NMP/
i niedziela po 8 września

Odwiedzin strony:

Obecnie na stronie:

26 sierpnień 2012 r. - XXI niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, a o godz. 17.30 nieszpory.  Dziś w parafii w Sierszy uroczystości odpustowe – suma o godz. 11.30.

 

W ramach składki inwestycyjnej zebrano w Płokach wraz z kopertami z Czyżówki  2 720 zł. W Czyżówce zebrano 960 zł. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

 

W tym tygodniu:

 

Poniedziałek – wspomnienie św. Moniki. W tym dniu przypada 7 rocznica uroczystego rozpoczęcia posługi arcybiskupiej ks. kardynała Stanisława Dziwisza, którego polecamy naszym modlitwom.

 

Wtorek – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła. Również we wtorek o godz. 19.00 spotkanie Rady Parafialnej na plebani.

 

Środa – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

 

Piątek – Dzień Solidarności i Wolności ustanowiony przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Sobota – wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy. Jest to zarazem pierwsza sobota miesiąca – po rannej Mszy św. modlitwa w intencji rodziców oczekujących potomstwa. Po wieczornej Mszy św. „Wieczór z Janem Pawłem II”.

 

Niedziela – z racji I niedzieli miesiąca o godz. 17.00 zapraszamy na nasze tradycyjne „Czuwanie z Maryją”. Po nabożeństwie zmiana tajemnic dla Róż – w Czyżówce o godz. 15.00.

 

Zbliżają się nasze uroczystości odpustowe. Szczegóły są już na plakatach i ulotkach, które można zabrać do domu, a także na naszej stronie internetowej. W związku z przygotowaniami do odpustu w niedzielę 2 września w ramach zmianki różańcowej krótkie spotkanie Róż Różańcowych w Czyżówce o godz. 15.00, w Płokach po „Czuwaniu z Maryją”.

 

W sobotę 1 września chcemy zrobić generalne przedodpustowe sprzątanie kościoła i obejścia. Prosimy o pomoc mieszkańców ulicy Kasztanowej. Sprzątanie rozpoczniemy o godz. 8.30.

 

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej. Jednocześnie zapraszamy na nasz sanktuaryjny profil na facebooku, gdzie umieszczone są zdjęcia obrazujące stan schodów z 10 kwietnia i ich stan obecny. Zapraszamy.

 

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 
    statystyka