MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
7.30, 11.00, 18.00
w kaplicy 9.15

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
7.00, 18.00
w kaplicy środa 17.00

SPOWIEDŹ
pół godziny przed każdą
Mszą świętą

ODPUST PARAFIALNY
8 września
/święto Narodzenia NMP/
i niedziela po 8 września

Odwiedzin strony:

Obecnie na stronie:

5 czerwiec - VII niedziela wielkanocna - UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

Msze śwęte są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00, codziennie o 17.30 nabożeństwo czerwcowe – po nabożeństwie zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce o godz. 15.00.

 

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca zamiast kazania po każdej Mszy świętej chwila adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

 

Dzisiaj zgodnie z zapowiedzią przed kościołem prowadzona jest kwesta na pomoc dla Towarzystwa Pomocy Uzależnionym z placówką w Bolęcinie. Bóg zapłać za wsparcie.

 

Od jutra rozpoczyna się modlitwa przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

 

W środę – wspomnienie św. Jadwigi, królowej.

 

W piątek – wspomnienie bł. Bogumiła, biskupa.

 

W sobotę – wspomnienie św. Barnaby, Apostoła.

 

W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Z racji 12 dnia miesiąca nasze modlitwy o beatyfikację Sługi Bożego księdza Michała Rapacza – o godz. 17.00 różaniec, po nim nabożeństwo czerwcowe, a o godz. 18.00 Msza święta w tej intencji.

 

Również w przyszłą niedzielę młodzież naszej parafii będzie prowadziła kwestę na pomoc dla naszego parafianina Konrada poszkodowanego w wypadku. Bóg zapłać za wsparcie.

 

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” dzisiaj między innymi: Polacy na wakacje, Benedykt od wczoraj z pielgrzymką – czyli o Kościele w Chorwacji oraz Katechizm jest jak kryminał – twierdzi Benedykt XVI o „Youcat”, nowo wydanym katechizmie dla młodych.

 

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy świętych można znaleźć na naszej stronie internetowej.

 

 
    statystyka