MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
7.30, 11.00, 18.00
w kaplicy 9.15

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
7.00, 18.00
w kaplicy środa 17.00

SPOWIEDŹ
pół godziny przed każdą
Mszą świętą

ODPUST PARAFIALNY
8 września
/święto Narodzenia NMP/
i niedziela po 8 września

Odwiedzin strony:

Obecnie na stronie:

5 sierpień 2012 r. - XVIII niedziela zwykła

Msze św. są odprawiane o godz. 7.30, 11.00, 18.00, w Czyżówce o godz. 9.15, godzinki o 7.00. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – zamiast kazania po każdej Mszy św. adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, o godz. 17.00 nasze tradycyjne „Czuwanie z Maryją”. Po nabożeństwie zmiana tajemnic dla Róż, w Czyżówce o godz. 15.00.

 

W tym tygodniu:

 

Poniedziałek – święto Przemienienia Pańskiego.

 

Środa – wspomnienie św. Dominika, kapłana.

 

Czwartek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy.

 

Piątek – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

 

Sobota – wspomnienie św. Klary, dziewicy.

 

Niedziela - dzień modlitwy o rychłą beatyfikację Sługi Bożego ks. Michała Rapacza. O godz. 17.30 różaniec św., a po nim Msza św. w tej intencji. Jednocześnie przypominamy, że można składać swoje prośby do skrzynki w kaplicy bocznej albo przesłać poprzez „skrzynkę intencji” zamieszczoną na naszej stronie internetowej – w tych intencjach będziemy się modlić w czasie różańca.

 

Jutro tradycyjnie przybędzie do nas Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę z Suchej Beskidzkiej. Pielgrzymi przyjdą około godz.18.00. Gdy zadzwonią dzwony na powitanie, prosimy o przyjście tych, którzy zgłosili gotowość przyjęcia pielgrzymów, aby zaprowadzić ich na nocleg. Bóg zapłać za waszą gościnność i włączenie się w trudy i łaski pielgrzymowania. Można jeszcze zgłaszać możliwość noclegów, o co gorąco prosimy.

We wtorek natomiast w godzinach popołudniowych będziemy gościć w naszym sanktuarium Pieszą Pielgrzymkę z Andrychowa na Jasną Górę – pielgrzymów polecamy naszej modlitewnej pamięci.

 

Przypominamy, że ogłoszenia i intencje Mszy św. można znaleźć na naszej stronie internetowej. Natomiast na naszym sanktuaryjnym profilu na Facebooku można oglądnąć zdjęcia z poświęcenia pojazdów, które miało miejsce tydzień temu.

 

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

 
    statystyka