MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE
7.30, 11.00, 18.00
w kaplicy 9.15

MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE
7.00, 18.00
w kaplicy środa 17.00

SPOWIEDŹ
pół godziny przed każdą
Mszą świętą

ODPUST PARAFIALNY
8 września
/święto Narodzenia NMP/
i niedziela po 8 września

Odwiedzin strony:

Obecnie na stronie:

Kwiecień 2012

 • 1 kwiecień - Droga Krzyżowa

  Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Chrzanowie

 • 2 kwiecień 2012 - 7 rocznica śmierci bł. Jana Pawła II

  W poniedziałek Wielkiego Tygodnia zapraszamy do naszego sanktuarium na godz. 20.30 na niezwykłą Drogę Krzyżową z Janem Pawłem II, która przedstawi naszą codzienność ilustrowaną współczesnymi utworami wraz ze słowami naszego wielkiego Błogosławionego. Bądźmy w ten wieczór razem, aby o godz. 21.37 raz jeszcze dziękować Bogu za ten niezwykły dar Jego życia i pontyfikatu.

 • Wielki Czwartek - dzień ustanowienia sakramentu kapłanstwa i Eucharystii - życzenia

  Drodzy Kapłani!

  Bóg obdarzł nas wielką łaską stawiając Was na naszej drodze. Dziękujemy że jesteście z nami i dla nas. Życzymy Wam wielu łask Bożych, wytrwania na drodze, którą wybraliście, entuzjazmu i siły potrzebnej do głoszenia Radosnej Nowiny. A szczególnie opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.

 • 5 - 7 kwiecień - Triduum Paschalne w naszej parafii

  Triduum Paschalne - najważniejsze dni w Kościele. Dokonuje się dzieło zbawienia człowieka. Bądźmy w Wielki Czwartek z Jezusem w Wieczerniku, w Wielki Piątek  na Golgocie, adorujmy Go w Grobie i w Wielką Sobotę oczekujmy na zmartwychwstanie uczestnicząc w Wigilii Paschalnej.

 • 8 kwiecień - Wielkanoc

  zapraszamy na REZUREKCJĘ o godz 7.00, po niej, ok. 7.30 Msza święta, następne o 11.00, 18.00, w Czyżówce o 9.15. Nie będzie Nieszporów.

  26 kwietnia - Poniedziałek Wielkanocny - to drugi dzień Świąt. Msze święte wg porządku niedzielnego.

 • 10 kwiecień - 2 rocznica katastrofy pod Smoleńskiem

  W drugą rocznicę tragedii smoleńskiej zapraszamy do modlitwy za ś.p. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jego małżonki i wszystkich ofiar katastrofy. Msza święta zostanie odprawiona w parafii Matki Bożej Różańcowej w Chrzanowie 10 kwietnia o godz. 17.00.
 • 15 kwiecień - niedziela Miłosierdzia Bożego

  Zapraszamy do naszego sanktuarium, w którym  znajduje się obraz Jezusa Miłosiernego pędzla Adolfa Hyły, tego samego który jest autorem najsłynniejszego takiego obrazu z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie. Po każdej Mszy św. będziemy się przy tym obrazie modlić koronką do Bożego Miłosierdzia, wypraszając łaski dla nas, naszych najbliższych i wszystkich pielgrzymujących do sanktuarium Matki Bożej w Płokach.

  2 października odbył się w Krakowie II Światowy Kongres Miłosierdzia, a w naszej archidiecezji rozpoczęła się peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego. Przygotowujemy się do jego przyjęcia w naszej parafii w listopadzie.

  Niech w przeżywaniu tajemnicy Miłosierdzia Bożego pomoże film - wspomnienie październikowych dni oraz  HYMN KONGRESU

 • Życzenia świąteczne

 • 22 kwiecień - niedziela biblijna

  Obchodzimy dzisiaj niedzielę biblijną. Zachęcamy do zapoznania się z treścią Listu, który z tej okazji napisali Biskupi Konferencji Episkopatu Polski

 
    statystyka