Lipiec 2012

• Imieniny w parafii

29 VI obchodzilismy imieniny naszych ksieży: ks. Proboszcza i ks. Wikarego - Piotrów. O godz. 18.00 odbyła sie Msza św. w ich intencji z życzeniami parafian, a wieczorem przy imieninowym ognisku spotkała sie nasza młodzież. Zdjecia z ogniska są zamieszczone na facebooku.

• Goście w Sanktuarium

28 lipca do sanktuarium przybyło 1200 pelgrzymów wdrujących z Podhala i Orawy na Jasną Górę. Modlili się przed cudownym Wizerunkiem Płockiej Pani. Na naszym koncie "fejsbukowym" można oglądnąć zdjęcia z tego wydarzenia. Zapraszamy. Facebook - pilegrzymka góralska - zdjęcia.

• 29 lipiec 2012 r. - niedziela

29 lipca obchodziliśmy "Dzień św. Krzysztofa" - na Mszy św. o godz. 11.00 modliliśmy się za kierowców i podróżujących. Po Mszy św. odbyło się poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców. Oby ten rok był dla nas wszystkich bezpieczny na drogach. Na naszym profilu na Facebooku możemy ogladnąć zdjęcia z tego wydarzenia.