Maj 2012

• 3 maja - Msza święta dla maturzystów

W kościele św. Mikołaja w Chrzanowie w Rynku zostanie odprawiona Msza święta w intencji błogosławieństwa Bożego w czasie zdawania matur 3 maja o godz. 16.00.

• Uroczystości 66 rocznicy śmierci ks. Michała Rapacza

12 maja zapraszamy na uroczystości obchodu kolejnej rocznicy śmierci Sługi Bożego, ks. Michała Rapacza.

O godz. 17.00 wyruszy procesja z miejsca śmierci, a o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza święta w intencji jego beatyfikacji. uroczystościom będzie przewodniczył ks. Jan Szczepaniak.

• 19 maj - koncert

Gościem specjalnym tegorocznych Dni Kultury Chrześcijańskiej w sobotę będzię zespół "Porozumienie" - mocne chrześcijańskie brzmienie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony zespołu.

• 6 maj 2012 - I Komunia Święta

W naszym sanktuarium o godz. 11.00 odbędzie uroczystość I Komunii Świętej. Dzieci z Płok i Czyżówki po raz pierwszy w sposób pełny będą uczzestniczyć w Eucharystii. Polecajmy je oraz ich rodziny Panu Bogu i Matce Najświętszej w naszych modlitwach.

• 18 i 19 maj - Dni Kultury Chrześcijańskiej

Podajemy wyniki konkursów.